CHCESZ ZWIĘKSZYĆ WARTOŚĆ SWOJEJ NIERUCHOMOŚCI?

1. Wykonaj profesjonalne zdjęcia – „ludzie kupują oczami”. Nawet najładniejsze wnętrze potrafi być zepsute poprzez zdjęcia ze słabej jakości aparatu ( nie mówiąc o zdjęciach ze starego telefonu).

2. Całkowity remont – jeżeli Twoje wnętrze nie nadaje się do zamieszkania, konieczny będzie remont. Nie ukrywajmy, obecnie na rynku jest dużo nieruchomości, które prześcigają się w komforcie i wyglądzie wnętrza. Jeżeli Twoje odbiega od obecnych standardów to możesz mieć problem z jego sprzedażą.

3. Zlikwiduj wszystkie usterki – nikt nie chce mieszkać w domu z zepsutymi klamkami, czy cieknącym kranem. Bardzo często takie drobne rzeczy mogą znacząco wpłynąć na cenę Twojej nieruchomości.

4. Zadbaj o wentylację oraz światło w mieszkaniu – jeżeli w Twoim mieszkaniu panuje zaduch (nie masz odpowiedniej wentylacji), może to sprawić, że odwiedzający nie będą czuli się w nim komfortowo. To samo tyczy się światła, lepiej umyć dokładnie okna i odsłonić żaluzje. Im mniej światła w mieszkaniu, tym bardziej ono nas przytłacza.

5. Wprowadź technologiczne usprawnienia – w obecnych czasach gadżety w domu to już norma. Warto zadbać o dodatkowe usprawnienia, które zdecydowanie wpłyną na zwiększenie ceny Twojej nieruchomości.

6. Bądź EKO – oprócz samej technologii, warto zadbać o ekologiczne rozwiązania dla domu. Energooszczędne żarówki, być może system SMART HOME, system centralnego ogrzewania. Jest wiele możliwości, które znacząco wpływają na rachunki domowników, co za tym idzie spokojnie pozwolą Ci na zwiększenie ceny nieruchomości.