TRENDY WNĘTRZARSKIE NA 2022R.

Chcielibyście znać?

Czytajcie dalej! 

Niektóre z nich powracają po kilku latach, inne utrzymują się od jakiegoś czasu i nie chcą zejść ze świecznika. Poniżej przedstawiamy Wam kilka z nich:

-Naturalne klimaty- czyli dodatki nawiązujące do natury, drewno i ciepłe odcienie. Wszystko to ma na celu ocieplenie wnętrza i zainspirowanie się azjatycką prostotą. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wrócić wspomnieniami do egzotycznych wakacji, czy wyobrazić sobie hotel na Bali.

-Vintage – ten trend utrzymuje się od pewnego czasu i nadal jest niesamowicie pożądany. Komody na delikatnych nóżkach, wzorzyste dywany, dużo roślinności, czy kolorowe obrazy. Tego możecie się tu spodziewać.

-Czarne akcenty – dodają wnętrzu charakteru. Czerń w małych ilościach ożywia naszą przestrzeń i sprawia efekt bardziej designerskiego wnętrza. Fajnie komponuje się z kontrastami, czyli w beżach/bieli.

-Funkcjonalność – czyli tworzenie przestrzeni tak, aby spełniały jak najwięcej swoich możliwości. Każdy kąt musi być tutaj zapełniony, tak aby na małych przestrzeniach można było schować bardzo dużo rzeczy. Nie marnujemy tutaj żadnego milimetra powierzchni.