4 powody dla których lepiej kupić nowe mieszkanie wykończone pod klucz, niż samodzielnie przeprowadzić remont‼️

🤩 Nie jest tajemnicą, że niemal każda osoba, która chce mieszkać w świeżo wyremontowanym mieszkaniu 💕, stoi przed dylematem – projektować i remontować na własną rękę, czy kupić nowe mieszkanie wykończone pod klucz🔑? W poniższym wpisie podamy 4 główne powody, dla których lepiej jest kupić gotowe, wykończone mieszkanie 😍

🧐📐📏 Po pierwsze dlatego, że ominie Cię cały żmudny proces związany z projektowaniem każdego centymetra przestrzeni, a także poszukiwanie odpowiednich materiałów, firm i dostawców, które te materiały dostarczą pod Twoje drzwi. Kupując gotowe mieszkanie wykończone pod klucz, oszczędzasz nie dziesiątki, ale setki godzin spędzonych na poszukiwaniu właśnie takich elementów wyposażenia, na których Ci zależy. Oprócz znalezienia i zorganizowania wszystkich elementów niezbędnych do przeprowadzenia remontu, pamiętaj, że czeka Cię także wywóz i utylizacja powstałych odpadów i zużytego, obecnego wyposażenia.

🙆‍♂️🛠🔎 Po drugie – kupując mieszkanie wykończone pod klucz, omija Cię ogromny stres związany z poszukiwaniem ekipy remontowej, a przede wszystkim z nadzorem nad przeprowadzanymi pracami. Pilnowanie każdego szczegółu nie jest niczym przyjemnym, a o zaufane ekipy remontowe coraz trudniej. Dodatkowo, remont może kosztować Cię utratę dobrych relacji z sąsiadami, które remonty częstokroć po prostu psują. Możesz tego wszystko uniknąć – do naszych mieszkań wprowadzisz się od razu, bez oczekiwania na zakończenie remontu i bez szukania lokum zastępczego na czas jego trwania.

💰 💲💸 Po trzecie – w niemal stu procentach osoby decydujące się na remont mieszkania, w finalnym rozrachunku wydają zdecydowanie więcej pieniędzy, niż początkowo planowały. Zawsze pojawią się bowiem nieprzewidziane okoliczności, które podwyższają znacznie koszt całego przedsięwzięcia. Zaoszczędź zatem pieniądze i rozważ zakup gotowego, świeżo wyremontowanego mieszkania pod klucz.

😟 😤😭 Po czwarte – i być może najważniejsze – nigdy nie wiesz, jak finalnie będzie wyglądało Twoje mieszkanie po zakończeniu prac remontowych. Czy faktycznie będzie wyglądało tak, jak sobie wymarzyłeś? A może nie do końca? A może projekt był fascynujący, ale na żywo „to jednak nie to”? 

🏠 Kupując mieszkanie w naszej firmie, masz stuprocentową wiedzę na temat tego, jak mieszkanie finalnie wygląda. Możesz je zobaczyć na własne oczy, sprawdzić, czy na pewno czujesz się właśnie tak, jak chciałeś się czuć w swoich wymarzonych czterech kątach.

💥 Jeżeli powyższe cztery powody do Ciebie przemawiają – zadzwoń 👉☎️ 577 908 377 już dziś i sprawdź, jakie mieszkania wykończone pod klucz 🔑 mamy obecnie w ofercie.

Pozdrawiamy