Wiele osób, które są w posiadaniu mieszkań 🏠 o niskim standardzie wykończenia, lub całkowicie wymagającego remontu, stoi przed dylematem: remontować nieruchomość, inwestować środki i czas, czy też sprzedać je w obecnym stanie? 
Teoretycznie remont może podnieść wartość mieszkania, aczkolwiek czy faktycznie jest to w ostatecznym rozrachunku opłacalne🤑? 
Być może zmartwimy wiele osób planujących remont, ale jeżeli nie zajmujesz się tym zawodowo na co dzień, niestety należy sobie powiedzieć wprost – inwestowanie środków w remont co prawda podniesie wartość mieszkania, aczkolwiek zainwestowane środki prawie na pewno się nie zwrócą. 
Dlaczego❓
Dlatego, że aby faktycznie zarobić na remoncie mieszkania do dalszej odsprzedaży, musiałbyś robić to na co dzień i dysponować własną ekipą remontową, oraz całym szeregiem dostawców u których zakupisz niezbędne materiały. Bez tego, najczęściej zainwestowane pieniądze w remont nie podnoszą wartości mieszkania na tyle, aby całe przedsięwzięcie się finansowo opłaciło. O kłopotach podczas prac remontowych, związanych również z nieustannym kontrolowaniem ekip remontowych 🧐 nie wspominając. Nie wspominając również o kłopotach z sąsiadami 🤫, problemami z dostawcami i ogromem czasu i energii, które muszą zostać przez Ciebie zainwestowane😱.

Dlatego też‼️, jeżeli jesteś w posiadaniu mieszkania do remontu, nawet jeżeli wygląda ono jak przysłowiowa „rudera” bez nawet podstawowej zabudowy kuchennej czy łazienkowej – nie przejmuj się! Skupujemy nawet najbardziej niekorzystne wizualnie mieszkania, a Ty dzięki temu możesz:
💥 po pierwsze, cieszyć się z pieniędzy niemal natychmiast (płacimy zawsze gotówką i transakcję możemy zorganizować w zaledwie kilka dni)
💥 po drugie dlatego, że ominie Cię cały proces remontowy, który przysparza nie tylko nerwów i stresu, ale też jego opłacalność jest niepewna. Z badań wynika, że aż około połowa Polaków, którzy remontowali mieszkania, przeliczyło się z budżetem i ostatecznie przepłaciło.
💥 po trzecie dlatego, że sprzedając mieszkanie nam, cała transakcja jest pewna, szybka i konkretna. Bez całego procesu sprzedażowego, oprowadzania „oglądaczy” po swoim mieszkaniu i organizowania formalności. Wszystko kwestie prawne bierzemy na siebie. 

Jeżeli zatem stoisz przed dylematem❓: remontować czy sprzedać od razu – zadzwoń do nas pod numer ☎️ 577-908-377, 
a my podpowiemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie👌.