Willa w pobliżu pola golfowego! - Villamartín, Alicante

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 468 460 PLN
Powierzchnia
112 m2
Liczba pokoi
4

Pink Paradise składa się z 21 willi z 3 sypialniami i 2 łazienkami oraz możliwością dodania dodatkowej sypialni i łazienki. Istnieje możliwość wykończenia piwnicy z 2 lub 3 dodatkowymi sypialniami, dużym salonem i kuchnią-przechowalnią.

Pink Paradise Residential znajduje się w pięknym otoczeniu przyrody, z niezrównanymi widokami na Salinas of Torrevieja i bardzo blisko pola golfowego Villamartin.

W ciągu pięciu minut jazdy samochodem można dotrzeć do pięknej plaży La Zenia i La Zenia Boulevard, prawdopodobnie najlepszego centrum handlowego w prowincji Alicante.

W pobliżu znajdują się również cztery pola golfowe wielkiej klasy, z których najbliższe to Villamartin, klejnot w koronie tego obszaru.


Witold Sowała

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MOJE M KWADRAT SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MOJE M KWADRAT SP. Z O.O. z siedzibą przy Dąbrowskiego 26c, 97-400 Bełchatów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres mojemkwadrat@gmail.com… czytaj więcej

 

Najnowsze oferty