Dom Szczerców - basen, klimatyzacja, rekuperacja. - Załuże

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
949 000 PLN
Powierzchnia
118 m2
Liczba pokoi
4

Komfort, ponadczasowy styl i prywatny azyl ze stawem – dom parterowy gotowy do zamieszkania
Załuże, okolice Szczercowa – 15 min. do Bełchatowa (droga krajowa 74)
Szukasz wyjątkowej nieruchomości o wysokim standardzie, która łączy nowoczesne technologie z niepowtarzalnym, przytulnym klimatem i nie wymaga żadnych nakładów finansowych?
Poznaj ten nietuzinkowy, wolnostojący dom parterowy o powierzchni 118 m² z 2018 roku, wybudowany w tradycyjnej technologii murowanej (pustak YTONG ERGO). Dom położony jest na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2370 m², która zapewnia domownikom pełną prywatność, przestrzeń i bliskość natury.

Główne atuty nieruchomości – dom bardzo ekonomiczny i nowoczesny (wszystkie instalacje na gwarancji!):

  • Klimatyzacja – nowa, wydajna jednostka zamontowana w tym roku (na gwarancji).
  • Kolektor słoneczny oraz nowy bojler – nowoczesny system podgrzewania ciepłej wody zamontowany w tym roku (na gwarancji).
  • Uzdatniacz i zmiękczacz wody – nowoczesna stacja uzdatniania zamontowana w tym roku (na gwarancji).
  • Rekuperacja – system wentylacji mechanicznej zapewniający komfort i ogromną oszczędność, założony w kwietniu zeszłego roku (na gwarancji).
  • Ogrzewanie – piec na pellet, w całym domu zastosowano komfortowe ogrzewanie podłogowe.

Wnętrze domu:
Dom wykończony materiałami wysokiej jakości, gotowy do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych. Składa się z:
  • przestronnego salonu z wyjściem na taras,
  • otwartej kuchni z meblami w zabudowie stałej wraz ze sprzętem AGD,
  • 3 ustawnych sypialni (obecnie jedna z nich jest zagospodarowana na dużą, wygodną garderobę),
  • 2 funkcjonalnych łazienek (wyposażonych zarówno w wannę, jak i prysznic),
  • praktycznej spiżarni przy kuchni.


Dane techniczne i wykończenie:
  • Konstrukcja budynku w technologii tradycyjnej murowanej – pustak YTONG ERGO.
  • Strop wykończony eleganckimi belkami z litego drewna.
  • Okna PCV trzyszybowe, na podłogach wysokiej jakości panele winylowe.
  • Solidne, dwuskrzydłowe dębowe drzwi wejściowe.

Zagospodarowanie działki:
Działka to prawdziwa oaza spokoju, dająca mnóstwo możliwości aranżacyjnych:
  • Duża wiata, pod którą znajduje się basen idealny na letnie dni,
  • Wolnostojący garaż oraz drewutnia,
  • Prywatny, zarybiony staw,
  • Zadbane liczne nasadzenia oraz ogródek warzywny.

To nieruchomość dla kogoś, kto szuka gotowego azylu – miejsca, gdzie nowoczesna technologia spotyka się z prywatnością. Kawa na tarasie z widokiem na własny staw, popołudniowy relaks w basenie i absolutny spokój – ten dom to nie tylko mury, to styl życia, na który pracujesz. Zapraszam na prezentację, przekonaj się na własne oczy.

To jest dom, w którym można się od wejścia zakochać. Takie nieruchomości szybko znikają z rynku nieruchomości, więc zadzwoń i umów się na prezentację.
 Marta Sutor-Trjados, tel.: 884 607 545.

  • Materiał: Ytong
  • Dach: Blachodachówka
  • Typ okien: PCV
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Komenda policji, Bank, Restauracja, Zabudowa niska, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Kościół, Żłobek, Sklep, Szkoła, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Autobus, Bus
  • Alarm: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Ciepła woda: Solar
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: Biomasa, Podłogowe, CO własne
Marta Sutor - Trajdos

Marta Sutor - Trajdos

pośrednik

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MOJE M KWADRAT SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MOJE M KWADRAT SP. Z O.O. z siedzibą przy Dąbrowskiego 26c, 97-400 Bełchatów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres mojemkwadrat@gmail.com… czytaj więcej
 

Najnowsze oferty