Nowe apartamenty z widokiem na morze - Gran Alacant, Alicante

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 403 675 PLN
Powierzchnia
105 m2
Liczba pokoi
4

Ceny od 325 000 EUR NOWE APARTAMENTY W GRAN ALACANT, W ODLEGŁOŚCI 20 MINUT OD ALICANTE I ELCHE, COSTA BLANCA.

Nowa inwestycja obejmująca 170 mieszkań w Gran Alacant, z widokiem na Morze Śródziemne i bezpośrednim dostępem do wyróżnionej błękitną flagą plaży El Carabassi.

Te mieszkania z 2 i 3 sypialniami i 2 łazienkami mają starannie zaprojektowany rozkład i cieszą się pięknymi widokami na morze, plażę i basen oraz prywatne ogrody osiedla.

Mieszkania mają powierzchnię od 82 m2 do 102 m2, tarasy od 17 m2 do 54 m2, a niektóre z nich mają prywatne ogrody o powierzchni do 80 m2.

Nowe mieszkania zostały zbudowane w bardzo wysokim standardzie i tworzą piękny kompleks mieszkalny z basenem, prywatnym parkingiem podziemnym, komórką lokatorską, ogrodem, siłownią na świeżym powietrzu, parkingiem dla rowerów i placem zabaw dla dzieci. Kompleks znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od plaży El Carabassi


Witold Sowała

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MOJE M KWADRAT SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MOJE M KWADRAT SP. Z O.O. z siedzibą przy Dąbrowskiego 26c, 97-400 Bełchatów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres mojemkwadrat@gmail.com… czytaj więcej

 

Najnowsze oferty