Według ekonomistów, dług jest jedną z immanentnych części kultury kapitalizmu. Przecież nawet największe firmy na rynku mają zaciągnięte wielomilionowe kredyty na chociażby specjalistyczny sprzęt czy kosztowne maszyny. Także ogromna ilość aut jest leasingowanych lub kredytowanych. Nie inaczej jest z nieruchomościami.

Zdarzają się jednak sytuacje, w których nasze zadłużenie, z kontrolowanego długu staje się sytuacją trudną do opanowania. A z takim przypadkiem mamy niewątpliwie do czynienia w momencie, kiedy naszemu mieszkaniu grozi licytacja komornicza. 

Na wstępie chcemy zaznaczyć, że nie jesteśmy tutaj, żeby kogokolwiek oceniać. Życie pisze różne scenariusze, a przeprowadzając przez wiele lat dziesiątki transakcji zadłużonych mieszkań, wiemy o tym jak nikt. 

Należy sobie jednak uczciwie powiedzieć: jako pewnego rodzaju przymus, licytacja komornicza nie rozwiązuje z reguły problemów dłużnika. Nie rozwiązuje, bo mieszkania na licytacjach komorniczych sprzedawane są zwykle za zaledwie ułamek jego rynkowej wartości. Co więcej, ogromna część uzyskanej kwoty wędruje do komornika.

Dlatego też, jeśli posiadasz zadłużone mieszkanie (szczególnie jeżeli grozi mu licytacja komornicza) – zgłoś się jak najszybciej do nas. Pomożemy i zaproponujemy zdecydowanie lepszą ofertę, niż wartość mieszkania uzyskana w przypadku licytacji komorniczej.

Co więcej, sprzedając nieruchomość nam, unikasz ogromnej ilości stresu związanej z przebiegiem licytacji komorniczej. Unikniesz także całej nieprzyjemnej procedury i otoczki przymusu. Wybierz rozwiązanie korzystniejsze dla Ciebie- zarówno emocjonalnie, jak i finansowo – sprzedaj nam swoje mieszkanie, a w zaledwie kilka dni będziesz mógł wejść w posiadanie gotówki niezbędnej do szybkiego uregulowania zobowiązań i wyjścia na finansową prostą. Jeżeli jesteś w trudnej sytuacji materialnej, nie posiadasz środków niezbędnych do zorganizowania kosztownej pomocy prawnej, możesz anonimowo przeprowadzić z nami wstępną rozmowę na temat szybkiej transakcji Twojego mieszkania.

Zadzwoń już dziś pod numer telefonu: +48 577-908-377, +48 509-805-819.