🤔Czy wady prawne faktycznie uniemożliwiają sprzedaż mieszkania?
👉Wady prawne nieruchomości to jedna z dość popularnych kwestii poruszanych przez ekspertów rynku mieszkaniowego, a polegają one najczęściej na obciążeniu nieruchomości prawami osób trzecich. Mogą to być na przykład rozmaite hipoteki, służebność, czy też umowa dożywocia. Oczywiście wad prawnych nieruchomości może być zdecydowanie więcej i mogą być one skumulowane w obrębie jednej księgi wieczystej. 
Dlaczego jednak tak ciężko jest sprzedać mieszkanie obciążone wadą prawną?

👉Po pierwsze dlatego, że mało który kupujący dysponuje odpowiednim zapleczem prawnym, aby ewentualne wady usunąć i cieszyć się mieszkaniem z uregulowanym stanem prawnym. Sama procedura zajmuje często wiele miesięcy żmudnego kompletowania niezbędnej dokumentacji, a niejednokrotnie trzeba także poświęcić wiele nerwów i po prostu kosztów, aby całe przedsięwzięcie związane z uregulowaniem stanu prawnego pomyślnie zakończyć. 

👉Dlatego właśnie, tak ciężko sprzedać nieruchomość obciążoną jakąkolwiek wadą prawną. Mało który kupujący będzie chciał poświęcić dodatkowy czas i koszty- zamiast tego, klient z niemal stuprocentową pewnością wybierze mieszkanie z „czystą” księgą wieczystą.
Z doświadczenia wiemy, że osoby sprzedające mieszkania obciążone wadą prawną, lub sprzedające nieruchomość zadłużoną, zwykle po kilkunastu miesiącach nieskutecznego promowania oferty na portalach ogłoszeniowych, rezygnują ze sprzedaży.

👉Wychodząc naprzeciw tego typu klientom, MojeMkwadrat oferuje skup mieszkań obciążonych wadami prawnymi 
nawet kilkoma naraz. Mieszkania skupujemy zawsze za gotówkę, a całą transakcję jesteśmy w stanie zorganizować w zaledwie kilka dni. 

👉Dlatego też, jeżeli w Twoim posiadaniu znalazło się mieszkanie z nieuregulowanym stanem prawnym i nie możesz go sprzedać od miesięcy 
🔥Przyjdź do nas, a zaproponujemy korzystną cenowo i organizacyjnie ofertę. 
💰💰💰Gotówkę na koncie możesz mieć w zaledwie kilka dni i zrzucić z siebie kłopot sprzedaży mieszkania potencjalnie „niesprzedawalnego”!

Zachęcamy do kontaktu już dziś‼️